Organisatie

Gemeenteraad

Leden

Foto van A.A.M.M. (Jos) Heijmans A.A.M.M. (Jos) Heijmans (voorzitter) Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (1e plv. raadsvoorzitter) vanaf 01-09-2014 Foto van P.J.R.L. (René) Verheggen P.J.R.L. (René) Verheggen (1e plv. raadsvoorzitter) vanaf 01-09-2014 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (raadslid) Foto van G.J. (Gerrit) van Buuren G.J. (Gerrit) van Buuren (raadslid) Foto van J.M. (John) Cardinaal J.M. (John) Cardinaal (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van H.W.J. (Harry) Coolen H.W.J. (Harry) Coolen (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van J.J.F. (Joey) Engelen J.J.F. (Joey) Engelen (raadslid) vanaf 09-07-2014 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (raadslid) Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van Angela Geurts Angela Geurts (raadslid) tot 09-07-2014 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (raadslid) Foto van M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. (raadslid) vanaf 09-07-2014 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (raadslid) vanaf 08-05-2014 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (raadslid) Foto van Anton Kirkels Anton Kirkels (raadslid) vanaf 27-03-2014tot 09-07-2014 Foto van L.C.G. (Leon) Kusters L.C.G. (Leon) Kusters (raadslid) Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van N.S.J. (Nicky) MSc. Linskens N.S.J. (Nicky) MSc. Linskens (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van A.J. (Arjen) Lobregt A.J. (Arjen) Lobregt (raadslid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.M. (John) Nouwen J.M. (John) Nouwen (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van B. (Bert) Peterse B. (Bert) Peterse (raadslid) Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (raadslid) Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (raadslid) Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (raadslid) Foto van P.J.R.L. (René) Verheggen P.J.R.L. (René) Verheggen (raadslid) vanaf 08-05-2014 Foto van J.H.F. (Jeffreye) Vossen J.H.F. (Jeffreye) Vossen (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van F.B.C. (Erik) Werps F.B.C. (Erik) Werps (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van M. (Malika) Zaâboul M. (Malika) Zaâboul (raadslid) Foto van ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken (raadslid) vanaf 27-03-2014 Foto van A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) (wethouder) Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (wethouder) vanaf 08-05-2014 Foto van H.A. (Harrie) Litjens H.A. (Harrie) Litjens (wethouder) Foto van drs. P.P.H. (Paul) Sterk drs. P.P.H. (Paul) Sterk (wethouder) vanaf 08-05-2014 Foto van mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten (raadsgriffier) Foto van P.A.W. (Paul) Otten P.A.W. (Paul) Otten (plv. griffier)

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad, ga naar de fractie pagina
Aantal zetels op 31-12-2014
29

Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners

Leden

Foto van H.W.J. (Harry) Coolen H.W.J. (Harry) Coolen (voorzitter) vanaf 09-07-2014 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (plv. commissievoorzitter) vanaf 09-07-2014 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van G.J. (Gerrit) van Buuren G.J. (Gerrit) van Buuren (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.M. (John) Cardinaal J.M. (John) Cardinaal (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.J.F. (Joey) Engelen J.J.F. (Joey) Engelen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van L.F.A. (Leon) Heuvelmans L.F.A. (Leon) Heuvelmans (commissielid) vanaf 11-09-2014 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van L.C.G. (Leon) Kusters L.C.G. (Leon) Kusters (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van N.S.J. (Nicky) MSc. Linskens N.S.J. (Nicky) MSc. Linskens (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van A.J. (Arjen) Lobregt A.J. (Arjen) Lobregt (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.M. (John) Nouwen J.M. (John) Nouwen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van B. (Bert) Peterse B. (Bert) Peterse (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van P.J.R.L. (René) Verheggen P.J.R.L. (René) Verheggen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.H.F. (Jeffreye) Vossen J.H.F. (Jeffreye) Vossen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van F.B.C. (Erik) Werps F.B.C. (Erik) Werps (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van M. (Malika) Zaâboul M. (Malika) Zaâboul (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van P.A.W. (Paul) Otten P.A.W. (Paul) Otten (commissiegriffier) vanaf 09-07-2014 Foto van A.A.M.M. (Jos) Heijmans A.A.M.M. (Jos) Heijmans (burgemeester) vanaf 09-07-2014 Foto van A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) (wethouder) vanaf 09-07-2014 Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (wethouder) vanaf 08-05-2014 Foto van H.A. (Harrie) Litjens H.A. (Harrie) Litjens (wethouder) vanaf 09-07-2014 Foto van drs. P.P.H. (Paul) Sterk drs. P.P.H. (Paul) Sterk (wethouder) vanaf 09-07-2014

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners, ga naar de fractie pagina

Raadscommissie Ruimte

Leden

Foto van P.J.R.L. (René) Verheggen P.J.R.L. (René) Verheggen (commissievoorzitter) vanaf 09-07-2014 Foto van B. (Bert) Peterse B. (Bert) Peterse (plv. commissievoorzitter) vanaf 09-07-2014 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van N.W. (Nico) van den Bent N.W. (Nico) van den Bent (commissielid) vanaf 11-09-2014 Foto van V.A. (Vincent) van Brussel V.A. (Vincent) van Brussel (commissielid) vanaf 11-09-2014 Foto van G.J. (Gerrit) van Buuren G.J. (Gerrit) van Buuren (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.M. (John) Cardinaal J.M. (John) Cardinaal (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van H.W.J. (Harry) Coolen H.W.J. (Harry) Coolen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.J.F. (Joey) Engelen J.J.F. (Joey) Engelen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van L.C.G. (Leon) Kusters L.C.G. (Leon) Kusters (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van N.S.J. (Nicky) MSc. Linskens N.S.J. (Nicky) MSc. Linskens (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van A.J. (Arjen) Lobregt A.J. (Arjen) Lobregt (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van T. (Tim) Nijs T. (Tim) Nijs (commissielid) vanaf 11-09-2014 Foto van J.M. (John) Nouwen J.M. (John) Nouwen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van H.L. (Henk) Stribos H.L. (Henk) Stribos (commissielid) vanaf 11-09-2014 Foto van J.H.F. (Jeffreye) Vossen J.H.F. (Jeffreye) Vossen (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van F.B.C. (Erik) Werps F.B.C. (Erik) Werps (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van M. (Malika) Zaâboul M. (Malika) Zaâboul (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken (commissielid) vanaf 09-07-2014 Foto van mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten (commissiegriffier) vanaf 09-07-2014 Foto van A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) (wethouder) vanaf 09-07-2014 Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (wethouder) vanaf 08-05-2014 Foto van H.A. (Harrie) Litjens H.A. (Harrie) Litjens (wethouder) vanaf 09-07-2014 Foto van drs. P.P.H. (Paul) Sterk drs. P.P.H. (Paul) Sterk (wethouder) vanaf 09-07-2014

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie Ruimte, ga naar de fractie pagina