Organisatie

Weert Lokaal

Leden

Fractie informatie

Logo van Weert Lokaal, ga naar de fractie pagina
Aantal zetels op 31-12-2018
12

Gemeenteraad

Leden

Foto van A.A.M.M. (Jos) Heijmans A.A.M.M. (Jos) Heijmans (voorzitter) Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (1e plv. raadsvoorzitter) Foto van P.J.R.L. (René) Verheggen P.J.R.L. (René) Verheggen (1e plv. raadsvoorzitter) tot 28-03-2018 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (2e plv. raadsvoorzitter) vanaf 26-09-2018 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (raadslid) Foto van M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh (raadslid) vanaf 30-05-2018 Foto van J. (Jaimie) Briels J. (Jaimie) Briels (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van J.M. (John) Cardinaal J.M. (John) Cardinaal (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (raadslid) Foto van A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 30-05-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (raadslid) tot 31-05-2018 Foto van P.H.A.M. (Pierre) Emans P.H.A.M. (Pierre) Emans (raadslid) vanaf 31-05-2018 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (raadslid) Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (raadslid) vanaf 29-03-2018tot 01-06-2018 Foto van M.E.H. (Riya) Geboers M.E.H. (Riya) Geboers (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (raadslid) tot 31-05-2018 Foto van dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert (raadslid) Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (raadslid) Foto van J. (Jasper) Heesakkers J. (Jasper) Heesakkers (raadslid) Foto van H.J.P. (Henk) Heesakkers H.J.P. (Henk) Heesakkers (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van E.P.H.M. (Els) Henderikx E.P.H.M. (Els) Henderikx (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van R.H.M. (Raymond) Houben R.H.M. (Raymond) Houben (raadslid) vanaf 31-05-2018 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (raadslid) Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (raadslid) Foto van L.C.G. (Leon) Kusters L.C.G. (Leon) Kusters (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (raadslid) Foto van mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van P.H.H.G. (Peter) Mols P.H.H.G. (Peter) Mols (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van J.M. (John) Nouwen J.M. (John) Nouwen (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van B. (Bert) Peterse B. (Bert) Peterse (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (raadslid) Foto van drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (raadslid) Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (raadslid) Foto van H.L. (Henk) Stribos H.L. (Henk) Stribos (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van J.E.H.M. (Jan) Stroek J.E.H.M. (Jan) Stroek (raadslid) vanaf 31-05-2018 Foto van P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van P.J.R.L. (René) Verheggen P.J.R.L. (René) Verheggen (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van J.H.F. (Jeffreye) Vossen J.H.F. (Jeffreye) Vossen (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van F.B.C. (Erik) Werps F.B.C. (Erik) Werps (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van J.H. (Joost) Wiezer J.H. (Joost) Wiezer (raadslid) vanaf 31-05-2018 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (raadslid) Foto van T, (Thamara) Winters (06-14613131) T, (Thamara) Winters (06-14613131) (raadslid) vanaf 29-03-2018 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (raadslid) Foto van M. (Malika) Zaâboul M. (Malika) Zaâboul (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken (raadslid) tot 28-03-2018 Foto van A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) (wethouder) tot 31-05-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (wethouder) vanaf 31-05-2018 Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (wethouder) Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (wethouder) vanaf 31-05-2018 Foto van M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. (wethouder) Foto van drs. P.P.H. (Paul) Sterk drs. P.P.H. (Paul) Sterk (wethouder) Foto van mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten (raadsgriffier) Foto van P.A.W. (Paul) Otten P.A.W. (Paul) Otten (plv. griffier)

Orgaan informatie

Logo van Gemeenteraad, ga naar de fractie pagina
Aantal zetels op 31-12-2018
29

Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners

Leden

Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (commissievoorzitter) tot 01-09-2018 Foto van ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken (plv. commissievoorzitter) tot 28-03-2018 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh (commissielid) vanaf 30-05-2018tot 01-09-2018 Foto van J. (Jaimie) Briels J. (Jaimie) Briels (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van J.M. (John) Cardinaal J.M. (John) Cardinaal (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (commissielid) tot 31-05-2018 Foto van P.H.A.M. (Pierre) Emans P.H.A.M. (Pierre) Emans (commissielid) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van M.E.H. (Riya) Geboers M.E.H. (Riya) Geboers (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (commissielid) tot 31-05-2018 Foto van dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van N.J.M. (Niek) Gruijthuijsen N.J.M. (Niek) Gruijthuijsen (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van J. (Jasper) Heesakkers J. (Jasper) Heesakkers (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van H.J.P. (Henk) Heesakkers H.J.P. (Henk) Heesakkers (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van E.P.H.M. (Els) Henderikx E.P.H.M. (Els) Henderikx (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van L.F.A. (Leon) Heuvelmans L.F.A. (Leon) Heuvelmans (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van R.H.M. (Raymond) Houben R.H.M. (Raymond) Houben (commissielid) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van L.C.G. (Leon) Kusters L.C.G. (Leon) Kusters (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van N.S.J. (Nicky) MSc. Linskens N.S.J. (Nicky) MSc. Linskens (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van P.H.H.G. (Peter) Mols P.H.H.G. (Peter) Mols (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van J.M. (John) Nouwen J.M. (John) Nouwen (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van B. (Bert) Peterse B. (Bert) Peterse (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van H.L. (Henk) Stribos H.L. (Henk) Stribos (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van J.E.H.M. (Jan) Stroek J.E.H.M. (Jan) Stroek (commissielid) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van P.J.R.L. (René) Verheggen P.J.R.L. (René) Verheggen (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van J.H.F. (Jeffreye) Vossen J.H.F. (Jeffreye) Vossen (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van F.B.C. (Erik) Werps F.B.C. (Erik) Werps (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van J.H. (Joost) Wiezer J.H. (Joost) Wiezer (commissielid) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van T, (Thamara) Winters (06-14613131) T, (Thamara) Winters (06-14613131) (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van M. (Malika) Zaâboul M. (Malika) Zaâboul (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van P.A.W. (Paul) Otten P.A.W. (Paul) Otten (commissiegriffier) tot 01-09-2018 Foto van A.A.M.M. (Jos) Heijmans A.A.M.M. (Jos) Heijmans (burgemeester) tot 01-09-2018 Foto van A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) (wethouder) tot 31-05-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (wethouder) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (wethouder) tot 01-09-2018 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (wethouder) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. (wethouder) tot 01-09-2018 Foto van drs. P.P.H. (Paul) Sterk drs. P.P.H. (Paul) Sterk (wethouder) tot 01-09-2018

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners, ga naar de fractie pagina

Raadscommissie Ruimte

Leden

Foto van P.J.R.L. (René) Verheggen P.J.R.L. (René) Verheggen (commissievoorzitter) tot 28-03-2018 Foto van B. (Bert) Peterse B. (Bert) Peterse (plv. commissievoorzitter) tot 28-03-2018 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van N.W. (Nico) van den Bent N.W. (Nico) van den Bent (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh (commissielid) vanaf 30-05-2018tot 01-09-2018 Foto van J. (Jaimie) Briels J. (Jaimie) Briels (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van J.M. (John) Cardinaal J.M. (John) Cardinaal (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (commissielid) tot 31-05-2018 Foto van P.H.A.M. (Pierre) Emans P.H.A.M. (Pierre) Emans (commissielid) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van M.E.H. (Riya) Geboers M.E.H. (Riya) Geboers (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (commissielid) tot 31-05-2018 Foto van dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van H.J.P. (Henk) Heesakkers H.J.P. (Henk) Heesakkers (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van J. (Jasper) Heesakkers J. (Jasper) Heesakkers (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van E.P.H.M. (Els) Henderikx E.P.H.M. (Els) Henderikx (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van R.H.M. (Raymond) Houben R.H.M. (Raymond) Houben (commissielid) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van L.C.G. (Leon) Kusters L.C.G. (Leon) Kusters (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van P.H.H.G. (Peter) Mols P.H.H.G. (Peter) Mols (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van T. (Tim) Nijs T. (Tim) Nijs (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van J.M. (John) Nouwen J.M. (John) Nouwen (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van H.L. (Henk) Stribos H.L. (Henk) Stribos (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van J.E.H.M. (Jan) Stroek J.E.H.M. (Jan) Stroek (commissielid) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van J.H.F. (Jeffreye) Vossen J.H.F. (Jeffreye) Vossen (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van F.B.C. (Erik) Werps F.B.C. (Erik) Werps (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van J.H. (Joost) Wiezer J.H. (Joost) Wiezer (commissielid) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van T, (Thamara) Winters (06-14613131) T, (Thamara) Winters (06-14613131) (commissielid) vanaf 29-03-2018tot 01-09-2018 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (commissielid) tot 01-09-2018 Foto van M. (Malika) Zaâboul M. (Malika) Zaâboul (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken (commissielid) tot 28-03-2018 Foto van mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten (commissiegriffier) tot 01-09-2018 Foto van A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) A.F. (Frans) van Eersel (0495-575000) (wethouder) tot 31-05-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (wethouder) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (wethouder) tot 01-09-2018 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (wethouder) vanaf 31-05-2018tot 01-09-2018 Foto van M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. (wethouder) tot 01-09-2018 Foto van drs. P.P.H. (Paul) Sterk drs. P.P.H. (Paul) Sterk (wethouder) tot 01-09-2018

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie Ruimte, ga naar de fractie pagina

Auditcommissie

Leden

Foto van B. (Bert) Peterse B. (Bert) Peterse (voorzitter) tot 28-03-2018 Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (voorzitter en lid) vanaf 07-06-2018 Foto van H.L. (Henk) Stribos H.L. (Henk) Stribos (plv. voorzitter) tot 28-03-2018 Foto van P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) (plv. voorzitter en lid) vanaf 18-09-2018 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (lid) tot 28-03-2018 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (lid) vanaf 30-05-2018 Foto van dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert (lid) vanaf 30-05-2018 Foto van dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert (lid) tot 28-03-2018 Foto van L.F.A. (Leon) Heuvelmans L.F.A. (Leon) Heuvelmans (lid) tot 28-03-2018 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (lid) vanaf 30-05-2018 Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (lid) vanaf 30-05-2018tot 07-06-2018 Foto van B. (Bert) Peterse B. (Bert) Peterse (lid) tot 28-03-2018 Foto van P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) (lid) vanaf 30-05-2018tot 18-09-2018 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (lid) vanaf 30-05-2018 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (lid) vanaf 30-05-2018 Foto van H.L. (Henk) Stribos H.L. (Henk) Stribos (lid) tot 28-03-2018 Foto van J.H.F. (Jeffreye) Vossen J.H.F. (Jeffreye) Vossen (lid) tot 28-03-2018 Foto van ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken ing. R.L.A.T. (Rolf) Zincken (lid) tot 28-03-2018 Foto van M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh (plv. lid) vanaf 30-05-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (plv. lid) tot 31-05-2018 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (plv. lid) vanaf 30-05-2018 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (plv. lid) tot 28-03-2018 Foto van drs. L.F.A. (Leon) Heuvelmans drs. L.F.A. (Leon) Heuvelmans (plv. lid) vanaf 14-11-2018 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (plv. lid) tot 28-03-2018 Foto van L.C.G. (Leon) Kusters L.C.G. (Leon) Kusters (plv. lid) tot 28-03-2018 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (plv. lid) tot 28-03-2018 Foto van drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers (plv. lid) vanaf 30-05-2018 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (plv. lid) tot 28-03-2018 Foto van mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten (secretaris)

Commissie informatie

Logo van Auditcommissie, ga naar de fractie pagina

Raadscommissie Samenleving & Inwoners

Leden

Foto van drs. L.F.A. (Leon) Heuvelmans drs. L.F.A. (Leon) Heuvelmans (commissievoorzitter) vanaf 09-10-2018 Foto van F.M.W.M. (Fer) Kurvers F.M.W.M. (Fer) Kurvers (plv. commissievoorzitter) vanaf 09-10-2018 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J. (Jaimie) Briels J. (Jaimie) Briels (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van R.J.B. (Robyn) Dörenberg (06-39066327) R.J.B. (Robyn) Dörenberg (06-39066327) (commissielid) vanaf 05-07-2018 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.H.A.M. (Pierre) Emans P.H.A.M. (Pierre) Emans (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J. (Jasper) Heesakkers J. (Jasper) Heesakkers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van E.P.H.M. (Els) Henderikx E.P.H.M. (Els) Henderikx (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van R.H.M. (Raymond) Houben R.H.M. (Raymond) Houben (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.H.H.G. (Peter) Mols P.H.H.G. (Peter) Mols (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.E.H.M. (Jan) Stroek J.E.H.M. (Jan) Stroek (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.H. (Joost) Wiezer J.H. (Joost) Wiezer (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van T, (Thamara) Winters (06-14613131) T, (Thamara) Winters (06-14613131) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van mr. C.G.E. (Colette) Grijmans mr. C.G.E. (Colette) Grijmans (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van F.M.W.M. (Fer) Kurvers F.M.W.M. (Fer) Kurvers (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van M.J. (Mieke) Marechal-Wolter M.J. (Mieke) Marechal-Wolter (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van M. (Mounir) Marzouk M. (Mounir) Marzouk (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van P.A.W. (Paul) Otten P.A.W. (Paul) Otten (commissiegriffier) vanaf 01-09-2018 Foto van A.A.M.M. (Jos) Heijmans A.A.M.M. (Jos) Heijmans (burgemeester) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (wethouder) vanaf 01-09-2018 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (wethouder) vanaf 01-09-2018 Foto van M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. (wethouder) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. P.P.H. (Paul) Sterk drs. P.P.H. (Paul) Sterk (wethouder) vanaf 01-09-2018

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie Samenleving & Inwoners, ga naar de fractie pagina

Raadscommissie Ruimte & Economie

Leden

Foto van J.E.H.M. (Jan) Stroek J.E.H.M. (Jan) Stroek (commissievoorzitter) vanaf 09-10-2018 Foto van J.H. (Joost) Wiezer J.H. (Joost) Wiezer (plv. commissievoorzitter) vanaf 09-10-2018 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J. (Jaimie) Briels J. (Jaimie) Briels (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.H.A.M. (Pierre) Emans P.H.A.M. (Pierre) Emans (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J. (Jasper) Heesakkers J. (Jasper) Heesakkers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van E.P.H.M. (Els) Henderikx E.P.H.M. (Els) Henderikx (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van R.H.M. (Raymond) Houben R.H.M. (Raymond) Houben (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.H.H.G. (Peter) Mols P.H.H.G. (Peter) Mols (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.E.H.M. (Jan) Stroek J.E.H.M. (Jan) Stroek (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.H. (Joost) Wiezer J.H. (Joost) Wiezer (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van T, (Thamara) Winters (06-14613131) T, (Thamara) Winters (06-14613131) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. L.F.A. (Leon) Heuvelmans drs. L.F.A. (Leon) Heuvelmans (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van J.C. (Jurrella) Kleinmoedig J.C. (Jurrella) Kleinmoedig (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van L.A.W. (Lizbeth) Steinbach L.A.W. (Lizbeth) Steinbach (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van dr. P.H.H. (Peter) Weekers dr. P.H.H. (Peter) Weekers (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van P.J.A. (André) van Beerendonk P.J.A. (André) van Beerendonk (commissiegriffier) vanaf 14-11-2018 Foto van mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten (commissiegriffier) vanaf 01-09-2018tot 14-11-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (wethouder) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) drs. G.J.W. (Geert) Gabriëls (0495-575000) (wethouder) vanaf 01-09-2018 Foto van M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. (wethouder) vanaf 01-09-2018

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie Ruimte & Economie, ga naar de fractie pagina

Raadscommissie Middelen & Bestuur

Leden

Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (commissievoorzitter) vanaf 09-10-2018 Foto van J.C. (Jurrella) Kleinmoedig J.C. (Jurrella) Kleinmoedig (plv. commissievoorzitter) vanaf 09-10-2018 Foto van I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J. (Jaimie) Briels J. (Jaimie) Briels (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van H.C.M. (Karin) Duijsters H.C.M. (Karin) Duijsters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.H.A.M. (Pierre) Emans P.H.A.M. (Pierre) Emans (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.A. (Marienel) Engelen-Wijen M.A. (Marienel) Engelen-Wijen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.W.J. (Jeroen) Goubet J.W.J. (Jeroen) Goubet (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J. (Jasper) Heesakkers J. (Jasper) Heesakkers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van E.P.H.M. (Els) Henderikx E.P.H.M. (Els) Henderikx (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van R.H.M. (Raymond) Houben R.H.M. (Raymond) Houben (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van mr. F. (Fanida) Kadra mr. F. (Fanida) Kadra (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.A.M. (Peter) Küsters P.A.M. (Peter) Küsters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.H.H.G. (Peter) Mols P.H.H.G. (Peter) Mols (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) P.R.J. Piet Scholten (06-46843105) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van P.J.H. (Pierre) Sijben P.J.H. (Pierre) Sijben (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers drs. M.A.J.M. (Martijn) Smolenaers (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van H. (Hendrik) Stals EMSD H. (Hendrik) Stals EMSD (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) M.M.C.F. (Marie-Michèle) Stokbroeks (06-54293909) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.E.H.M. (Jan) Stroek J.E.H.M. (Jan) Stroek (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J. (Joes) Tammel  (06-30516057) J. (Joes) Tammel (06-30516057) (commissielid) vanaf 05-07-2018 Foto van P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J.H. (Joost) Wiezer J.H. (Joost) Wiezer (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van S.A.M. (Suzanne) Winters S.A.M. (Suzanne) Winters (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van T, (Thamara) Winters (06-14613131) T, (Thamara) Winters (06-14613131) (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van F. (Fatih) Yücel F. (Fatih) Yücel (commissielid) vanaf 01-09-2018 Foto van J. (Jeroen) Weekers J. (Jeroen) Weekers (commissielid-niet-raadslid) vanaf 05-07-2018 Foto van mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten mr. M.H.R.M. (Madeleine) Wolfs-Corten (commissiegriffier) vanaf 01-09-2018 Foto van A.A.M.M. (Jos) Heijmans A.A.M.M. (Jos) Heijmans (burgemeester) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk drs. W.P.J. (Wendy) van Eijk (wethouder) vanaf 01-09-2018 Foto van T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. T.E.C. (Tessa) Geelen MSc. (wethouder) vanaf 01-09-2018 Foto van drs. P.P.H. (Paul) Sterk drs. P.P.H. (Paul) Sterk (wethouder) vanaf 01-09-2018

Commissie informatie

Logo van Raadscommissie Middelen & Bestuur, ga naar de fractie pagina