dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert

Naam: dr. T.J.J. (Thomas) van Gemert

fractievoorzitter en raadslid, VVD
fractievoorzitter, Agendacommissie
fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
raadslid, Gemeenteraad
commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
lid, Vertrouwenscommissie
plv. lid, Auditcommissie
fractievoorzitter en raadslid Actief sinds 22 mrt. 2018 Bekijk pagina

Algemeen

Tel. 06-24122887

 

 

 

 

 

 

 

 

Nevenfuncties

  • Onderzoeker Internationale Handel in Goederen bij het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS te Heerlen (bezoldigd);
  • Voorzitter van de Ledencommissie Limburg en De Kempen van Natuurmonumenten (onbezoldigd).

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 22 mrt. 2018 fractievoorzitter en raadslid, VVD
  • Actief sinds 22 mrt. 2018 fractievoorzitter, Agendacommissie
  • Actief sinds 22 mrt. 2018 fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
  • Actief sinds 22 feb. 2017 raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
  • Actief sinds 22 mrt. 2018 lid, Vertrouwenscommissie
  • Actief sinds 10 jun. 2020 plv. lid, Auditcommissie

2020

  • 30 mei 2018 - 10 jun. 2020 lid, Auditcommissie

2018

  • 22 feb. 2017 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte
  • 27 jan. 2016 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners
  • 27 jan. 2016 - 28 mrt. 2018 lid, Auditcommissie
  • 22 feb. 2017 - 21 mrt. 2018 raadslid, VVD
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens