J.W.J. (Jeroen) Goubet

Naam: J.W.J. (Jeroen) Goubet

fractievoorzitter en raadslid, Weert Lokaal
fractievoorzitter, Agendacommissie
fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
raadslid, Gemeenteraad
commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
lid, Werkgeverscommissie
lid, Vertrouwenscommissie
fractievoorzitter en raadslid Actief sinds 02 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

06-40535047

Nevenfuncties

  • Medewerker laboratorium bij Limagrain Ingredients te Weert (bezoldigd);
  • Lid ondernemingsraad bij Limagrain Ingredients te Weert (bezoldigd);
  • Bestuursadviseur turnvereniging Jan van Weert te Weert (onbezoldigd). 

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 02 jun. 2022 fractievoorzitter en raadslid, Weert Lokaal
  • Actief sinds 02 jun. 2022 fractievoorzitter, Agendacommissie
  • Actief sinds 02 jun. 2022 fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
  • Actief sinds 02 jun. 2022 raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 02 jun. 2022 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • Actief sinds 02 jun. 2022 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • Actief sinds 02 jun. 2022 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
  • Actief sinds 15 jun. 2022 lid, Werkgeverscommissie
  • Actief sinds 15 jun. 2022 lid, Vertrouwenscommissie

2022

  • 13 jan. 2020 - 30 mrt. 2022 fractielid en raadslid, Weert Lokaal
  • 01 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • 01 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • 01 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
  • 20 sep. 2017 - 30 mrt. 2022 lid, Werkgeverscommissie
  • 24 sep. 2014 - 30 mrt. 2022 lid, Vertrouwenscommissie
  • 20 apr. 2011 - 30 mrt. 2022 raadslid, Gemeenteraad

2020

  • 10 okt. 2018 - 13 jan. 2020 fractievoorzitter en raadslid, Fractie Goubet - Duijsters
  • 30 mei 2018 - 13 jan. 2020 plv. lid, Auditcommissie
  • 01 mrt. 2015 - 13 jan. 2020 fractievoorzitter, Agendacommissie
  • 01 nov. 2012 - 13 jan. 2020 fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg

2018

  • 01 nov. 2012 - 10 okt. 2018 fractievoorzitter en raadslid, SP
  • 09 jul. 2014 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners
  • 09 jul. 2014 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte
  • 25 feb. 2015 - 28 mrt. 2018 plv. lid, Auditcommissie

2012

  • 20 apr. 2011 - 01 nov. 2012 raadslid, SP
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens