P.H.H.G. (Peter) Mols

Naam: P.H.H.G. (Peter) Mols

fractievoorzitter en raadslid, CDA
raadslid, Gemeenteraad
fractievoorzitter, Presidium
voorzitter, Sprekersplein
fractievoorzitter, Agendacommissie
fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
p.mols@raadweert.nu
fractievoorzitter en raadslid Actief sinds 01 nov. 2019 Bekijk pagina

Algemeen

Tel. 06-86805215

Nevenfuncties

  • Assurantie adviseur Topteam Agrarische Verzekeringen vanuit Weert (bezoldigd);
  • Betrokken bij organisatie van de Avond4Daagse Altweerterheide (onbezoldigd);
  • Lid werkgroep herstellen van het bakhuisje Klein Karelke (onbezoldigd).

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 01 nov. 2019 fractievoorzitter en raadslid, CDA
  • Actief sinds 29 mrt. 2018 raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 01 nov. 2019 fractievoorzitter, Presidium
  • Actief sinds 17 nov. 2021 voorzitter, Sprekersplein
  • Actief sinds 01 nov. 2019 fractievoorzitter, Agendacommissie
  • Actief sinds 01 nov. 2019 fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur

2022

  • 01 nov. 2019 - 29 mrt. 2022 lid, Vertrouwenscommissie

2021

  • 09 okt. 2018 - 17 nov. 2021 plv. voorzitter, Sprekersplein

2019

  • 29 mrt. 2018 - 31 okt. 2019 raadslid, CDA

2018

  • 29 mrt. 2018 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners
  • 29 mrt. 2018 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens