L.A.W. (Lizbeth) Steinbach

Naam: L.A.W. (Lizbeth) Steinbach

l.steinbach@weert.nl
wethouder Actief sinds 02 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Tel. 0495-575209

Nevenfuncties

Overzicht van nevenfuncties en (financiële) belangen in ondernemingen en organisaties.

Gerelateerd aan het wethouderambt:

  1. Voorzitter collegeadviescommissie Straatnaamgeving gemeente Weert (onbezoldigd);
  2. Plv. lid van het Algemeen Bestuur van Omnibuzz (onbezoldigd);
  3. Lid van de stuurgroep van Regionale Energie Strategie Noord- en Midden Limburg (onbezoldigd);
  4. Lid van de Commissie Regionaal Overleg Luchthaven Budel (CROBD) (onbezoldigd);
  5. Lid van het Algemeen Bestuur van Afvalsamenwerking Limburg (ASL) (onbezoldigd).
  6. Lid van het Regionaal Mobiliteits Overleg Midden-Limburg en het werkveld Mobiliteit & Infrastructuur van de Samenwerking Midden-Limburg (onbezoldigd);
  7. Lid van Samenwerking Midden-Limburg SML BO werkveld Energie (onbezoldigd);
  8. Lid van Bereikbaarheidsagenda subregio Zuid en Platform A2 (onbezoldigd);
  9. Lid Stuurgroep Voortijdig schoolverlaten VSV (onbezoldigd).

Niet gerelateerd aan het wethouderambt:

  • Geen.

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 02 jun. 2022 wethouder, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • Actief sinds 02 jun. 2022 wethouder, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • Actief sinds 02 jun. 2022 wethouder, College van B&W
  • Actief sinds 02 jun. 2022 wethouder, Gemeenteraad
  • Actief sinds 02 jun. 2022 wethouder, D66
  • Actief sinds 02 jun. 2022 wethouder, Raadscommissie Middelen & Bestuur

2022

  • 16 jun. 2021 - 02 jun. 2022 plv. voorzitter, Sprekersplein
  • 18 dec. 2019 - 02 jun. 2022 lid, Auditcommissie
  • 07 nov. 2019 - 02 jun. 2022 fractievoorzitter en raadslid, D66
  • 07 nov. 2019 - 02 jun. 2022 raadslid, Gemeenteraad
  • 07 nov. 2019 - 02 jun. 2022 fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
  • 07 nov. 2019 - 02 jun. 2022 fractievoorzitter, Agendacommissie
  • 07 nov. 2019 - 02 jun. 2022 lid, Vertrouwenscommissie
  • 07 nov. 2019 - 02 jun. 2022 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • 07 nov. 2019 - 02 jun. 2022 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • 07 nov. 2019 - 02 jun. 2022 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur

2019

  • 02 mei 2019 - 07 nov. 2019 commissielid-niet-raadslid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • 02 mei 2019 - 07 nov. 2019 commissielid-niet-raadslid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
  • 05 jul. 2018 - 07 nov. 2019 commissielid-niet-raadslid, D66
  • 05 jul. 2018 - 07 nov. 2019 commissielid-niet-raadslid, Raadscommissie Ruimte & Economie
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens