Raadscommissie Ruimte & Economie

Naam: Raadscommissie Ruimte & Economie

Er zijn 3 raadscommissies:
- raadscommissie Samenleving & Inwoners (S&I),
- raadscommissie Ruimte & Economie (R&E) en
- raadscommissie Middelen & Bestuur (M&B).

De raadscommissie Ruimte & Economie (R&E) heeft het volgende taakveld:
Ruimtelijke Ordening, Volkshuisvesting, Vergunningen, Toezicht en Handhaving, Verkeer en Vervoer, Economische Zaken, Promotie, Openbaar Gebied, Landschap en Buitengebied, Duurzaamheid, Klimaat en Biodiversiteit.

De raadscommissies behandelen alleen raadsvoorstellen en raadsconsultaties.
Zij behandelen de voorstellen opiniërend en adviseren de raad over de besluitvorming.
U kunt bij de griffie tot 24 uur vóór de vergadering spreekrecht aanvragen over onderwerpen, die op de agenda van de vergadering van de raadscommissie staan.

Hieronder ziet u de samenstelling van de raadscommissie Ruimte & Economie (R&E).
De voorzitter van de commissie R&E is P.R.J. Scholten van de fractie DUS Weert.
De plaatsvervangend voorzitter van de commissie R&E is mevrouw I.F.A.J. Beenders-Van Dooren van de fractie DUS Weert. 
De commissiegriffier is mevrouw A.G.T. Konings.

Op de pagina 'vergaderingen' kunt u onder raadscommissie Ruimte & Economie de agenda's en verslagen van deze commissie raadplegen.

De agenda's en verslagen van de vroegere raadscommissies zijn te raadplegen op de pagina 'vergaderingen' via de links in de tekst onder “Archief vorige bestuursorganen”.

 

Contact

Tel.: (0495) 575 265

Leden

Leden van Raadscommissie Ruimte & Economie

  1. F.M.W.M. (Fer) Kurvers plv. voorzitter
  2. P.R.J. (Piet) Scholten commissievoorzitter
  3. I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren plv. commissievoorzitter
  4. P.L.H. (Peter) van Akkerveken commissielid
  5. I.F.A.J. (Conny) Beenders-Van Dooren commissielid
  6. M.T.H. (Marie-Thérèse) van den Bergh commissielid
  7. J. (Jaimie) Briels commissielid
  8. H.C.M. (Karin) Duijsters commissielid
  9. R.J.B. (Robyn) Dörenberg commissielid
  10. P.H.A.M. (Pierre) Emans commissielid
  11. J.W.J. (Jeroen) Goubet commissielid
  12. mr. C.G.E. (Colette) Grijmans commissielid
  13. L.J.M.A. (Lilian) van Grimbergen commissielid
  14. E.P.H.M. (Els) Henderikx commissielid
  15. drs. L.F.A. (Leon) Heuvelmans commissielid
  16. C.J.C. (Carla) Jacobs-Verstappen commissielid
  17. M.H.A. (Miranda) Jeurninck-Feijen commissielid
  18. T.L.H. (Tavinho) Karg commissielid
  19. J.C. (Jurrella) Kleinmoedig commissielid
  20. E.P.M. (Evert) Kneepkens MSc. RA commissielid
  21. G.D. (Gerard) Knoop commissielid
  22. M. (Miel) Koolen commissielid
  23. W.H. (Werner) Kupers commissielid
  24. F.M.W.M. (Fer) Kurvers commissielid
  25. P.A.M. (Peter) Küsters commissielid
  26. mr. L.F.J.M. (Lars) Lambers commissielid
  27. ing. H.J.W.M. (Henk) van de Loo commissielid
  28. P.H.H.G. (Peter) Mols commissielid
  29. P. (Petra) van Raaij commissielid
  30. P.R.J. (Piet) Scholten commissielid
  31. P.J.H. (Pierre) Sijben commissielid
  32. drs. P.H. (Paul) Spruijt commissielid
  33. H. (Hendrik) Stals EMSD commissielid
  34. P.C.I. (Patricia) van der Vegt commissielid
  35. P.G.M. (Iron) Verhees-Vaessen commissielid
  36. mr. M.J.P. (Mandy) Waegemans commissielid
  37. J. (Jeroen) Weekers commissielid
  38. dr. P.H.H. (Peter) Weekers commissielid
  39. A.P.P. (Aase) Wip commissielid
  40. Rob van Dooren commissielid-niet-raadslid
  41. A.G.T. (Anita) Konings-Maes commissiegriffier
  42. M.B. (Michèle) Ferrière wethouder
  43. M.J. (Martijn) van den Heuvel MSc. wethouder
  44. L.A.W. (Lizbeth) Steinbach wethouder
  45. S.A.M. (Suzanne) Winters wethouder
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Historie

2023

2022

2021

2020

2019

2018

Ophalen gegevens