P.R.J. (Piet) Scholten

Naam: P.R.J. (Piet) Scholten

fractielid en raadslid, DUS Weert
plv. commissievoorzitter, Raadscommissie Ruimte & Economie
raadslid, Gemeenteraad
commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
lid, Auditcommissie
p.scholten@raadweert.nu
fractielid en raadslid Actief sinds 25 jan. 2023 Bekijk pagina

Algemeen

Tel. 06-46843105

Nevenfuncties

  • Eigenaar Beheersmaatschappij van de Hooidonkse Watermolen BV (bezoldigd);
  • Directeur adviesbureau van de Hooidonkse Watermolen BV (bezoldigd), uitgeleend aan:
  1. Van Meijl Automatisering BV te Emmeloord (3 dagen pw)
  2. Controller bij Bloembeheer BV te Panheel (1 dag pw)
  3. Controller bij Van de Beeten te Erp (1 dag pw)
  • Penningmeester ZPC De Rog in Weert (onbezoldigd);
  • Penningmeester Wijkraad Keent (onbezoldigd).

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 25 jan. 2023 fractielid en raadslid, DUS Weert
  • Actief sinds 25 jan. 2023 plv. commissievoorzitter, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • Actief sinds 25 jan. 2023 raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 25 jan. 2023 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
  • Actief sinds 25 jan. 2023 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • Actief sinds 25 jan. 2023 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • Actief sinds 25 jan. 2023 lid, Auditcommissie

2023

  • 05 okt. 2022 - 10 jan. 2023 fractielid en raadslid, DUS Weert
  • 05 okt. 2022 - 10 jan. 2023 raadslid, Gemeenteraad
  • 05 okt. 2022 - 10 jan. 2023 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • 15 jun. 2022 - 10 jan. 2023 lid, Auditcommissie
  • 15 jun. 2022 - 10 jan. 2023 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie

2022

  • 15 jun. 2022 - 05 okt. 2022 fractielid en commissielid-niet-raadslid, DUS Weert

2019

  • 18 sep. 2018 - 19 jul. 2019 plv. voorzitter en lid, Auditcommissie
  • 01 sep. 2018 - 19 jul. 2019 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • 01 sep. 2018 - 19 jul. 2019 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • 29 mrt. 2018 - 19 jul. 2019 raadslid, DUS Weert
  • 29 mrt. 2018 - 19 jul. 2019 raadslid, Gemeenteraad

2018

  • 30 mei 2018 - 18 sep. 2018 lid, Auditcommissie
  • 29 mrt. 2018 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners
  • 29 mrt. 2018 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens