P.C.I. (Patricia) van der Vegt

Naam: P.C.I. (Patricia) van der Vegt

fractievoorzitter en raadslid, D66
fractievoorzitter, Agendacommissie
fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
raadslid, Gemeenteraad
commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
lid, Vertrouwenscommissie
lid, Auditcommissie
p.vander.vegt@raadweert.nu
fractievoorzitter en raadslid Actief sinds 02 jun. 2022 Bekijk pagina

Algemeen

Nevenfuncties

  • Docent Biologie bij het Varendonck College te Asten (bezoldigd).

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 02 jun. 2022 fractievoorzitter en raadslid, D66
  • Actief sinds 02 jun. 2022 fractievoorzitter, Agendacommissie
  • Actief sinds 02 jun. 2022 fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • Actief sinds 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
  • Actief sinds 15 jun. 2022 lid, Vertrouwenscommissie
  • Actief sinds 18 mei 2022 lid, Auditcommissie

2022

  • 30 mrt. 2022 - 02 jun. 2022 fractielid en raadslid, D66
  • 25 sep. 2019 - 29 mrt. 2022 plv. lid, Auditcommissie
  • 02 mei 2019 - 28 mrt. 2022 commissielid-niet-raadslid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • 02 mei 2019 - 28 mrt. 2022 commissielid-niet-raadslid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • 17 apr. 2019 - 28 mrt. 2022 fractielid en commissielid-niet-raadslid, D66
  • 17 apr. 2019 - 28 mrt. 2022 commissielid-niet-raadslid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens