R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren

Let op: Deze persoon heeft momenteel geen actieve functies

Naam: R.F.J.W.M. (Rob) van Dooren

Algemeen

Functie historie

2022

  • 01 jun. 2021 - 30 mrt. 2022 fractielid en raadslid, DUS Weert
  • 01 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • 01 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • 01 sep. 2018 - 30 mrt. 2022 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
  • 29 mrt. 2018 - 30 mrt. 2022 raadslid, Gemeenteraad

2021

  • 22 jul. 2020 - 01 jun. 2021 fractievoorzitter en raadslid, DUS Weert
  • 22 jul. 2020 - 01 jun. 2021 fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg
  • 22 jul. 2020 - 01 jun. 2021 fractievoorzitter, Agendacommissie

2020

  • 29 mrt. 2018 - 22 jul. 2020 fractielid en raadslid, DUS Weert
  • 25 sep. 2019 - 30 apr. 2020 plv. lid, Auditcommissie

2018

  • 29 mrt. 2018 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners
  • 29 mrt. 2018 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Stemmingen

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens