H. (Hendrik) Stals EMSD

Naam: H. (Hendrik) Stals EMSD

fractielid en raadslid, CDA
voorzitter en lid, Vertrouwenscommissie
raadslid, Gemeenteraad
commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur
fractielid en raadslid Actief sinds 11 mrt. 2010 Bekijk pagina

Algemeen

Tel. 06-30986991

Nevenfuncties

  • Officier Koninklijke Luchtmacht (bezoldigd);
  • Lid Herdenkingscomité Stramproy (activiteit van de dorpsraad Stramproy, onbezoldigd).

Functie historie

Heden

  • Actief sinds 11 mrt. 2010 fractielid en raadslid, CDA
  • Actief sinds 23 sep. 2020 voorzitter en lid, Vertrouwenscommissie
  • Actief sinds 11 mrt. 2010 raadslid, Gemeenteraad
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Samenleving & Inwoners
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte & Economie
  • Actief sinds 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Middelen & Bestuur

2019

  • 01 mrt. 2015 - 31 okt. 2019 fractievoorzitter, Agendacommissie
  • 24 sep. 2014 - 31 okt. 2019 lid, Vertrouwenscommissie
  • 01 okt. 2012 - 31 okt. 2019 fractievoorzitter en raadslid, CDA
  • 01 okt. 2012 - 31 okt. 2019 fractievoorzitter, Fractievoorzittersoverleg

2018

  • 29 okt. 2014 - 26 sep. 2018 lid, Werkgeverscommissie
  • 09 jul. 2014 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Bedrijfsvoering en inwoners
  • 09 jul. 2014 - 01 sep. 2018 commissielid, Raadscommissie Ruimte
Ophalen gegevens

Activiteiten

Ophalen gegevens

Sprekersfragmenten

Deze medewerker heeft nog geen sprekersfragmenten

Ophalen gegevens